Szkolenie dla pracowników Teatru Lalka. Prowadzone razem z Fundacją Kultury Bez Barier.

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 grudnia 2016

28 listopada mieliśmy okazję poprowadzić szkolenie z obsługi widza z niepełnosprawnością  dla praconików Teatru Lalka. 

Misją Fundacji Kultury bez Barier jest udostępnianie kultury osobom z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Dzięki współpracy w czasie prowadzenia szkolenia mogliśmy jego uczestników zapoznać także z potrzebami osób z niepełnosprawnością ruchu. Dzięki otwartości uczestników oraz pozytywnemu nastawieniu mieliśmy ogromną przyjemność spedzić ten czas ucząc się od siebie nawzajem. 

Izabela Sopalska-Rybak

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Uczestnicy szkolenia wraz z Pauliną Gul z Fundacji Kultury Bez Barier. Za pomocą liter w migowym stworzyli hasło

  Uczestnicy szkolenia wraz z Pauliną Gul z Fundacji Kultury Bez Barier. Za pomocą liter w migowym stworzyli hasło "Teatr Lalka".

 • Powiększ zdjęcie Izabela Sopalska-Rybak prowadzi szkolenie razem z Tomaszem Wyszyńskim i Moniką Łapińską, którzy współpracują z Fundacją Kulawa Warszawa.

  Izabela Sopalska-Rybak prowadzi szkolenie razem z Tomaszem Wyszyńskim i Moniką Łapińską, którzy współpracują z Fundacją Kulawa Warszawa.

 • Powiększ zdjęcie Uczestnicy szkolenia siedzą na wózkach, dzięki czemu są poczuć część potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchu.

  Uczestnicy szkolenia siedzą na wózkach, dzięki czemu są poczuć część potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchu.

 • Powiększ zdjęcie Osoby prowadzące szkolenie oraz część uczestników w czasie rozmowy.

  Osoby prowadzące szkolenie oraz część uczestników w czasie rozmowy.